• 01

  Kornizë aliazh alumini

  Lidhja e aluminit 6061 është e njohur për performancën e saj të lartë si në peshën e lehtë ashtu edhe në qëndrueshmëri.

 • 02

  Bateri me jetëgjatësi

  Me një bateri litium premium të besueshëm, seria R mund të plotësojë nevojat tuaja për udhëtime dhe argëtim.

 • 03

  Sistemi i pezullimit të dyfishtë

  Për të kapërcyer kushtet e vështira të rrugës, ai vjen i pajisur me sistem të dyfishtë të pezullimit të pasmë për të ofruar përvojë më të mirë të vozitjes.

 • 04

  Frena me disqe hidraulike

  Frenat hidraulike të diskut janë provuar të jenë një nga mekanizmat më efektivë të frenimit në industri.

AD1

Produkte të nxehta

 • Shërbyer
  vende

 • E veçanta
  ofron

 • I kënaqur
  klientët

 • Partnerët në të gjithë
  SH.B.A

pse na zgjodhet ne

 • Rrjeti Global i Shpërndarësit

  Nëse na pyesni pse duhet të jeni një nga shpërndarësit tanë, përgjigjja është e thjeshtë: qëllimi ynë është t'ju ndihmojmë të rritni biznesin tuaj.

  Ne nuk ofrojmë vetëm produkte fitimprurëse;ne ofrojmë gjithashtu një mundësi për bizneset familjare që të transformohen në ndërmarrje plotësisht funksionale me sisteme moderne të menaxhimit, që përfshin krijimin e një sistemi më të mirë strukturor, ndërtimin e kulturës së biznesit dhe konfigurimin e një platforme të menaxhimit të informacionit për qëllime financiare.

  Mootoro si prodhuesi më i mirë i biçikletave elektronike është këtu për t'ju ofruar produkte me cilësi të lartë në treg me kostot më të përballueshme.

 • Zinxhiri i besueshëm i furnizimit

  Përveç fabrikës sonë, ne kemi krijuar një rrjet të integruar të prodhimit të biçikletave elektrike duke ndërlidhur furnizues të kualifikuar të komponentëve të njohur në botë, i cili garanton shkallën dhe cilësinë e prodhimit tonë masiv për të vazhduar me standardet ndërkombëtare.

 • Rreth Nesh

  Për dy vitet e fundit, Mootoro ka qenë një nga kompanitë më të mira prodhuese në Kinë e specializuar në biçikletat elektrike dhe e-skuterët.

  Përveç produktit, ne jemi fokusuar në cilësinë e pjesëve, veçanërisht në teknologjinë e baterive dhe motorëve, të cilat mendojmë se janë komponentët më të rëndësishëm të një makine elektrike.

  Me aftësitë e shkëlqyera të kërkimit dhe zhvillimit dhe prodhimit, Mootoro është e përkushtuar të ofrojë shërbime globale B2B dhe B2C, duke përfshirë zgjidhje me një ndalesë, duke filluar nga dizajni, vlerësimi i DFM, porositë e grupeve të vogla, deri te prodhimet masive në shkallë të gjerë.Si një furnizues i besuar, ne u kemi shërbyer shumë klientëve me biçikleta elektrike premium.

  Më e rëndësishmja, zgjidhja e menduar përpara blerjes dhe shërbimi i jashtëzakonshëm pas shitjes është vlera thelbësore për të cilën fitojmë respektin dhe besimin.

 • Shipping ServiceShipping Service

  Shërbimi i Transportit

  Me partnerë logjistikë me përvojë, ne ofrojmë dërgesë derë më derë me detyrë të paguar.

 • Industrial DesignIndustrial Design

  Dizajn industrial

  Ekipi ynë i dizajnit rishikon të gjitha modelet çdo gjashtë muaj për të vazhduar me tendencat.

 • Mechanical DesignMechanical Design

  Projektim Mekanik

  Përmirësoni rregullisht komponentët dhe strukturën për të përmirësuar performancën.

 • Mould DevelopmentMould Development

  Zhvillimi i mykut

  Për të përmbushur kërkesat specifike, ne ofrojmë shërbim personalizimi.

 • Sample ManufactureSample Manufacture

  Prodhimi i mostrës

  Përgjigja e shpejtë dhe dërgesa në porositë e mostrave të biçikletave elektrike.

 • Mass Production SupportMass Production Support

  Mbështetje për prodhimin masiv

  Ne jemi në gjendje të përballemi me porosi ndërkombëtare me shumicë.

Blogu ynë

 • Ebike-tool-kit

  Mjetet thelbësore të biçikletave elektronike: Për rrugë dhe mirëmbajtje

  Shumë prej nesh kanë grumbulluar në fakt një formë grupesh mjetesh, pavarësisht se sa të vogla janë saktësisht, për të na ndihmuar të kryejmë punë të çuditshme nëpër shtëpi;qofshin këto imazhe të varura apo riparime të kuvertës.Nëse ju pëlqen shumë të ngasni biçikletën tuaj, atëherë me siguri keni vënë re se keni filluar të ndërtoni...

 • Photo by Luca Campioni on Unsplash

  10 këshilla për ngasjen me biçikletë elektronike gjatë natës

  Çiklistët me biçikleta elektrike duhet të ndjekin gjithmonë masat paraprake të sigurisë dhe të jenë të kujdesshëm sa herë që hipin në biçikletat e tyre elektronike, veçanërisht në mbrëmje.Errësira mund të ndikojë në aspekte të ndryshme të sigurisë së vozitjes, dhe çiklistët duhet të kuptojnë se si të jenë të sigurt në kurset e biçikletave ose në ...

 • AD6

  Pse duhet të konsideroj të jem një tregtar i biçikletave elektronike

  Ndërsa bota po punon shumë për të reduktuar gjurmën e saj të karbonit, transporti i energjisë së pastër ka filluar të luajë një rol kyç në arritjen e objektivit.Potenciali i madh i tregut për automjetet elektrike duket shumë premtues.“Shitja e rritjes së shitjeve të biçikletave elektrike në SHBA 16-fishuar shitjet e përgjithshme të çiklizmit...

 • AD6-3

  Një prezantim i baterisë së biçikletave elektrike

  Bateria e një biçiklete elektrike është si zemra e trupit të njeriut, e cila është edhe pjesa më e vlefshme e një biçiklete elektronike.Kontribuon kryesisht në performancën e mirë të biçikletës.Edhe pse me të njëjtën madhësi dhe peshë, dallimet në strukturë dhe formim janë ende arsyet që lakuriqët...

 • AD6-2

  Krahasimi i baterive litium 18650 dhe 21700: Cila është më e mirë?

  Bateria e litiumit gëzon një reputacion të mirë në industrinë e automjeteve elektrike.Pas vitesh përmirësimi, ajo ka zhvilluar disa variacione që kanë forcën e vet.Bateria litium 18650 Bateria litium 18650 fillimisht i referohet baterisë NI-MH dhe litium-jonit.Tani kryesisht...